KONST / Litografier / Färglitografi 16218083
nr 1621 8083
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Signerad, daterad 1986. Färglitografi. Bladets mått: 42x36cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:35:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor